Az ÁGOTA Játszóház és Ifi Klub fiataljaihoz megérkezett a Jézuska

2023. 12. 16.

A szegedi, tarjáni városrész lakótelepi világának fiataljait sok esetben az elkallódástól menti meg az önkéntesek és pedagógusok által működtetett ÁGOTA Játszóház és Ifi Klub

Adventi-koszorúkészítés a Gál Ferenc Egyetemen

2023. 12. 08.

Adventi koszorúkészítő délutánra invitálta a Gál Ferenc Egyetem a szegedi ÁGOTA Játszóház és Ifi Klubba járó gyermekeket.

A közösségépítés volt a fókuszban ÁGOTA Falván

2023. 11. 13.

Az ÁGOTA Játszóház és Ifi Klub 31 játszóházba járó fiatalját, valamint az ÁGOTA Közösség 10, Bács-Kiskun vármegyei nevelőszülőknél élő gyermekét invitálta egy 3 napos eseményre ÁGOTA Falvára.

Prevenciós előadás tartottak az ÁGOTA Játszóház és Ifi Klubban

2023. 11. 07.

A rendezvény legfőbb célja az volt, hogy a fiatalokban megalapozzanak egy olyan tudást, amelynek birtokában képesek lesznek felelősségteljes döntéseket hozni a jövőben.

A tökfaragásé volt a főszerep a ÁGOTA Játszóház és Ifi Klubban

2023. 10. 31.

Egy délután tele kézműveskedéssel, és zenés-táncos elfoglaltságokkal.

Egy tuti jó szombat az az ÁGOTA Játszóház és Ifi Klubbal

2023. 10. 15.

Izgalmas és mozgalmas hétvégi programra várta az ÁGOTA Játszóház a szegedi 18 év alatti fiatalokat és szüleiket valamint az ÁGOTA Közösség Csongrád-Csanád vármegyei gyermekeit és nevelőszüleit.

Darts verseny az ÁGOTA Játszóház és Ifi Klubban

2023. 09. 20.

38 fiatal döntött úgy, hogy nyilakat ragad, és kipróbálja ezt a hazánkban is egyre népszerűbb sportot.

A víz világnapjához kapcsolódó programokkal várt mindenkit az ÁGOTA Játszóház és Ifi Klub

2023. 03. 21.

Remek környezetvédelmi programmal készült az ÁGOTA Közösség a szegedi játszóházába járó fiatalok és Csongrád-Csanád vármegyei nevelőcsaládokban élő gyermekei számára.

Városismereti verseny Szegeden

2023. 03. 06.

Az ÁGOTA Alapítvány játszóháza tárt kapukkal várta a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató gyulai lakásotthonaiban élő fiatalokat.