A tökfaragásé volt a főszerep a ÁGOTA Játszóház és Ifi Klubban

/media/uploads/images/post_upload/1. KC2343_8384.jpg

Szorgos fiatalok engedték szabadjára kreativitásukat és fantáziájukat legutóbbi rendezvényünkön, ahol változatos, faragott tökök készültek. Megkötés nem volt, mindenki a saját elgondolása szerint munkálkodhatott, így akadt, aki faragás helyett inkább ecsetet és festéket ragadott, hogy így keltse életre alkotását.

Olajkár József Zoltán, az ÁGOTA Játszóház vezetője elmondta, az esemény egy nagylelkű felajánló jóvoltából valósulhatott meg, aki 80 tököt adományozott az ÁGOTA Közösségnek.

– Nagyon sikeres volt a program, sok olyan gyermek is lejött hozzánk a Játszóházba, aki eddig egyáltalán nem, vagy csak nagyon ritkán látogatott el. Voltak olyanok is, akik családjukkal, szüleikkel együtt érezték itt jól magukat – mondta.

A színes, faragott tököket haza is vihették a résztvevők, de sokan úgy döntöttek, hogy alkotásukkal a Játszóházat szeretnék kidekorálni.

A kézműveskedés után egy zenés táncos mulatságra vártak mindenkit a szervezők, ahol számos zenei stílus mellett a népzene és a néptánc is előtérbe került.

„Nem vagy egyedül!” – élményekbe ágyazott szemléletformálás ÁGOTA Falván!
/media/uploads/images/post_upload/SAC_8301.jpg
Ifjú irodalmárok vetélkedtek ÁGOTA Falván!
/media/uploads/images/post_upload/KC2350_2235.jpg
Az ÁGOTA Játszóház és Ifi Klub fiataljaihoz megérkezett a Jézuska